Štěňata

 

Havanský psík
Hlavní strana
Aktuality-novinky
Historie plemene
Standard plemene
Proč pyrenejce
Rady a výběr štěněte
Štěňata
Odchovy
Naši psi
Naše feny
Charlie a Egi ve škole
Egi, Benny a moře
Charlie u moře
Příběh Fergany
Příběh Elišky
Příběh Kalifornie
Vzpomínáme
Videa našich psů
Odkazy-linky
DKK,DKL,HDD
Kontakt
PF 2009

fotografie z předchozích vrhů v odchovech

http://www.facebook.com/bohemia.wampirelli

více na tel: 775246415 po celý den, nechte déle zvonit nebo volání opakujte nebo na mail: hercikt@quick.cz

štěňata k rezervaci

30.9.2018

23.9.2018 se nám narodilo 11 štěňat. Máme 7 kluků a 4 holky.

maminka je Jalta Bohemia Vampirelli

otec : Amado

K odběru budou na ukončeném 8 týdnu od 18.11.2018

Štěňata budou očipovaná, očkovaná, pravidelně odčervovaná. Samozřejmostí je výborná socializace, nebojácnost, kvalitní odchov na granulkách ( první tři týdne pomáhám mamině a dokrmuji mlékem) .Nabízím stálý kontakt s novým majitelem a chovatelský servis po celý život štěněte. O mě a mých psech a odchovech si můžete udělat obrázek u mě na facebooku, kde majitelé přidávají fotky štěňat u mě odchovaných a i majitelé někteří komunikují mezi sebou. Nezávazná návštěva po předchozí domluvě vítána. Pro další informace volejte

na

tel: 775246415 po celý den, nechte déle zvonit nebo volání opakujte nebo na mail: bohemiavampirelli@seznam.cz

po narození

2 dny

dva dny

6 dní holky

6 dní holky

6 dní holky

6 dní kluci

6 dní kluci

6 dní kluci

6 dní všichni

6 dní všichni

6 dní všichni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Předběžná rezervace nyní již možná a nezávazná návštěva po třetím týdnu věku štěňat bude po předchozí domluvě vítaná. Více na hercikt@quick.cz nebo na tel: 775246415 po celý den.

Všechna naše štěňata jsou kvalitně krmena krmivy  Royal Canin Giant Puppy. Jedná se o superprémiové krmivo, určené pro obří plemena. Štěňata jsou velmi kamarádská, nebojácná. Vyrůstají mezi mými čtyřmi dětmi a smečkou havanských psíků. Jsou pravidelně 4x odčervovaná, očkovaná, čipovaná a mají vystavený passport.

Všechna štěňata vyrůstají spolu. Nemají mezi sebou žádné problémy. Krmení dostávají do velikých pekáčů,aby se nerozvinul vlastnický pud. Štěňata chodí krmit naše děti kvůli správné socializaci. Mají k dispozici velký výběh, velký kotec, aby se měli kam schovat před deštěm a k dispozici zateplené boudy. Mají přístup na naší rozlehlou zahradu.

Rodiče štěňat jsou velmi přátelští a kamarádští za mého dozoru a není problém, aby si je zájemci o toto plemeno mohli pohladit a pomuchlovat. Samozřejmě, že u nás uvidíte  maminky. K dispozici a k nahlédnutí máme výsledky RTG DKK a DKL maminek.  Štěňata tyto výsledky mají zapsané i v PP.

Pokud se budete chtít na vlastní oči přesvědčit v jakých podmínkách naše štěňata vyrůstají, prohlédnout si feny a dozvědět se spoustu informací o plemeni, povaze a výchově, jste u nás na každé nezávazné návštěvě vítáni. Já do práce nechodím a pejskům mám čas se věnovat 24 hodin denně.

Pokud se rozhodnete si od nás štěně koupit, jsme rádi za stálý kontakt s Vámi a nabízíme do konce života štěněte chovatelský servis. To znamená, že jsem k dispozici pro radu a pomoc 24 hodin denně.

 Ivana Herčíková CHS

 Všechny fotografie jsou výlučným majetkem chovatelské stanice Bohemia Vampirelli.Jejich kopírování a publikování na jiných stránkách není přípustné a je trestně postižitelné podle autorského zákona.